Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Eau Parfumee au The Blanc Bvlgari dla kobiet i mężczyzn

Eau Parfumee au The Blanc Bvlgari dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
ziołowy
Eau Parfumee au The Blanc Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Blanc Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Blanc Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Blanc Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Blanc Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Blanc Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau Parfumee au The Blanc Bvlgari dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau Parfumee au The Blanc marki Bvlgari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Parfumee au The Blanc został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są herbata, dzięgiel, bergamotka, gorzka pomarańcza i kwiat pomarańczy; nutami serca są pieprz, kardamon i kolendra; nutami bazy są ambra, piżmo, róża, jaśmin i nuty drzewne.

Herbata Dzięgiel Bergamotka Gorzka pomarańcza Kwiat pomarańczy

Pieprz Kardamon Kolendra

Ambra Piżmo Róża Jaśmin Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Parfumee au The Blanc by Bvlgari.

Voyage d`Hermes
Oolang Infini

Eau Parfumee au The Blanc Recenzje Perfum

KasiaS
KasiaS

Eau Parfumee au The Blanc rzeczywiście oddaje delikatny, kojący zapach białej herbaty, co uważam za mistrzostwo, biorąc pod uwagę, że z herbaty perfumiarz nie uzyska żadnych ekstraktów, musi więc ten akord zbudować sam. I jak mniemam, nie było w tym przypadku gotowców, o które łatwiej w przypadku zielonej odpowiedniczki. Aromat białej herbaty jest tak subtelny i niezwykły, że nie dziwi mnie, że za tym dziełem, tak z pozoru prostym i niepozornym, stoi jedna z największych gwiazd perfumiarstwa.
Zapach jest niezwykle odświeżający, ale nie zgodzę się, że świdruje w nosie, mnie przypominał raczej łyk świeżego, pełnego roślinnych aromatów powietrza. Jest w nim jakaś ledwo uchwytna, delikatnie miodowa słodycz. Kiedy jeszcze go miałam był jedynym, który mogłam nosić przy migrenie bądź bólu głowy spowodowanym nieprzemyślanym imprezowaniem ;) Miałam wrażenie, że wręcz leczyl te dolegliwości. Od kiedy go zużyłam w takich sytuacjach nie używam niczego, nie znalazłam godnego następcy.
Jedno co z czasem zaczęło mi trochę przeszkadzać, to zbyt wyraźnie wyczuwalna nuta czarnego pieprzu, nadająca mu zbyt wiele męskości. Trochę mi to zakłócało niezwykłą harmonię kompozycji. Nadal jednak uważam Thé Blanc za zapach elegancki, subtelny i wart uwagi. Nosił go najlepszy i najbardziej kulturalny ze wszystkich moich szefów, rzadkość sama w sobie, a od kiedy je na nim zauważyłam jego notowania w moich oczach skoczyły jeszcze wyżej. Doskonale się w nich prezentował, polecałabym każdemu szefowi, który nie chce straszyć pracowników, a uzyskać ich szacunek, jest to bowiem zapach kultury, pozbawiony choćby grama buty i chamstwa.

2017
Lizbet
Lizbet

Tylko jedna recenzja? To ja dodam coś od siebie.

Eau Parfumee au The Blanc to herbata z odrobiną cytrusów. W tle mieszają się inne składniki, ale trudno je odróżnić. Całość daje wrażenie świeżości, czystości, świeżego prania... Zapach dość prosty, ale jednocześnie niebanalny. Nie tak gorzki, jak zielona wersja Eau Parfumee. Dobra trwałość, trzyma się blisko przy skórze cały dzień.

Idealny zapach na upalne dni, nie dusi, nie przytłacza, ale odświeża, gdy skóra się lepi od gorąca. Jesto dość neutralny, więc z powodzeniem można go stosować do pracy - nie udusimy nim współpracowników, gdy żar sprawia, że powietrze stoi. W mojej 10 ulubionych zapachów na wakacje.

Ala_9
Ala_9

Eau Parfumee au The Blanc dostałam z wymiany za Eau Parfumee au The Rouge, której, niestety, nie mogłam znieść. Wersja biała jest jak najbardziej (dla mnie) do noszenia, szczególnie w ciepły, letni lub wiosenny dzień, koniecznie słoneczny.
Zapach jest bardzo świeży, wręcz świdrujący w nos, zielono-herbatowy. Z odrobiną cytrusów. Po chwili "świdrowanie" zmienia się w kremową miękkość, taki krem z dodatkiem mięty, świeży ale kojący. Nic tu nie gryzie. Zapach bazowy jest najmniej interesujący, to taka zwykła zielona herbata w wydaniu bardzo unisex.
Trzyma się skóry jak zaczarowany przez prawie 8 godzin, imponujące. Czuć przy każdym poruszeniu, choć bliskoskórnie.
Butelka fajna, pasuje do zapachu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Parfumee au The Blanc marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Parfumee au The Blanc marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Sahara Noir Hermes Le Jardin de Monsieur Li Christian Dior Dior Homme Parfum Balenciaga Balenciaga Paris Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Donna Karan Black Cashmere Narciso Rodriguez Narciso Serge Lutens Ambre Sultan Chanel Egoiste Platinum Phaedon Tabac Rouge Cacharel Cacharel Pour Homme Piotr Czarnecki Sensei Dolce&Gabbana D&G Hermes Eau des Merveilles Montale Full Incense Bvlgari Black Givenchy Organza Indecence Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Burberry London