Marki » B » cytrusowo - gourmand « Grupy

Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn

Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn

Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baby Touch Burberry dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Baby Touch marki Burberry to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Baby Touch został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są rabarbar, pomarańcza, mandarynka, werbena cytrynowa i mięta; nutami serca są cyklamen, kwiat pomarańczy, konwalia i jaśmin; nutami bazy są wanilia, mech i mleko.

Rabarbar Pomarańcza Mandarynka Werbena cytrynowa Mięta

Cyklamen Kwiat pomarańczy Konwalia Jaśmin

Wanilia Mech Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baby Touch by Burberry.

Baby

Baby Touch Recenzje Perfum

KZ
KZ

Po co perfumować niemowlęta?!
Nie czuję niestety mleka i wanilii. Na mnie to tylko ostre cytrusy, mech i trochę kwiatów. Nie ma tu nic słodkiego. Suchy zapach prania i czystości.

2017
Forest
Forest

Bardzo to schludny zapach, liczyłam na coś spod znaku Diesel Feminine (ze względu na mleko i wanilię w składzie).
A dostalam raczej czystą pościel lub wygotowaną tetrową pieluchę.
Początek kwaskowy przez rabarbar i dosyć świeży(werbena).
Bardziej wytrawne, na mnie nie ma kompletnie słodyczy, nawet mleko przypomina raczej mleczko do demakijażu.
I od początku do końca czuję nutę rabarbarową a po ok. 3h mech dębowy.
Trwałość rzędu 5h
Projekcja raczej bliskoskórna, tak na 20cm.
Jak reagują na nią dzieci nie wiem ale kiedyś może będę miała możliwość się przekonać.
Przyjemny, niezobowiązujący zapach.

2017
Almaria
Almaria

Przyjemny, cytrynowy aromat werbeny, świeża mięta a po krótkiej chwili jakby słodycz kwiecia, którego trochę tam jest.Chociaż mnie to pachnie lekko słodkim kompotem z rabarbaru. Słodycz delikatna, nienachalna, przynajmniej u mnie. Niewiele wspólnego maja z zapachem dziecka czy świeżym praniem Pachną łagodnie, słodko, gdzieś w tle pomyka ciągle lekki kwasek. Według mnie maja w sobie jakaś delikatność i elegancję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Burberry Baby Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Burberry Baby Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baby Touch marki Burberry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baby Touch marki Burberry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Max Mara Kashmina Touch Aquolina Black Sugar Madonna Truth or Dare The Body Shop Red Musk Joop! Joop! Le Bain Soft Moments Mugler Angel Liqueur de Parfum Mugler Angel Montblanc Femme de Montblanc Serge Lutens Gris Clair Prada Prada Candy L'Eau Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Elizabeth Arden Arden Beauty Vivienne Westwood Boudoir Yves Rocher Quelques Notes d’Amour L`Artisan Parfumeur Tea for Two Christian Dior Dior Addict Coty Pret a Porter Mugler Angel Eau de Toilette Lalique Perles De Lalique Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant