Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Brut Passion Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Passion Brut Parfums Prestige dla mężczyzn
Sponsored
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 3
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 2 Miałem: 1 Chcę: 1

główne akordy
drzewny
zielony
ciepły korzenny
Zdjęcia
Brut Passion Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia

Brut Passion marki Brut Parfums Prestige to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Brut Passion został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, nuty zielone i przyprawy.

Perfume rating: 3.00 out of 5 with 3 votes.

Perfumowe Nuty

Nuty drzewne Nuty zielone Przyprawy

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 1
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 1
 
duża 1
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut Passion by Brut Parfums Prestige.

Ten zapach przypomina mi...  
Masculin Ouragan
1 nie tak

Advertisement

Brut Passion Recenzje Perfum

Pinball Wizard
Pinball Wizard

Mając w pamięci dobre wspomnienia związane z klasycznym Brutem, skusiłem się ostatnio na jego niespełna 50 lat młodszego potomka Brut Passion i wyszedłem na wioskowego głupka.
Oba pachnidła łączy żenująco niska cena i jest to jedyny spójnik tych substancji.
Protoplasta to przyzwoity, koloński aromat z niezapomnianym mariażem lawendy i wanilii w pierwszym planie na osnowie drzewno-ziołowego podkładu. Jedyny minus to parametry użytkowe w podziałce na minimum. Co się zaś tyczy nowszej odsłony, to te same parametry oscylują już w pobliżu zera w czasie pierwszych kilku minut po aplikacji, a wkrótce potem owo zero beztrosko osiągają. Niemiłosiernie krótki przedział czasowy na jakiekolwiek bliższe zapoznanie się z ogólnym konceptem, składem, czy (to wielkie słowa) kompozycją tego czegoś. Mnie udało się jedynie uchwycić irytujące przebicie nieokreślonego tworzywa sztucznego, syntetycznej mgiełki, która nie mogła się zdecydować na to, co też takiego ma imitować. Jakie nuty drzewne, jakie zielone i gdzie te przyprawy?!
Eksperyment z sentymentami zakończył się porażką. Decyzja mogła być tylko taka – a paszoł won! I wyrwałem chwasta, który swój krótki pobyt w moich domowych pieleszach zakończył twardym lądowaniem w koszu na śmieci.
Wszystko to sprowadza się do wniosku, że Brut jest tylko jeden i nie ma już innych po nim. Po co to piszę? Mądrym ku przypomnieniu, a głupim ku przestrodze, także sobie, żeby mnie znowu nie podkusiło.

Apr
14
2017

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut Passion marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut Passion marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Christian Lacroix Tumulte pour Homme Jil Sander Sport for Men Gucci Gucci Pour Homme II Rochas Rochas Man Esteban Colere d`Epices Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Susanne Lang Cashmere April Aromatics Root Chakra Oil Mauboussin M Generation Roberto Vizzari Vizzari Homme Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Lush The Smell of Freedom

Advertisement

Popularne marki i zapachy: