Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn

Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia Brut Brut Parfums Prestige dla mężczyzn Zdjęcia

Brut marki Brut Parfums Prestige to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Brut został wydany w 1964 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karl Mann. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, anyż, bazylia, lawenda i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, geranium i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, paczula, mech dębowy, fasolka tonka, wanilia, piżmo i kumaryna.

Bergamotka Cytryna Anyż Bazylia Lawenda Kwiat pomarańczy

Jaśmin Geranium Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Wetyweria Paczula Mech dębowy Fasolka tonka Wanilia Piżmo Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brut by Brut Parfums Prestige.

Brut Special Reserve
Sartorial
Cuiron pour Homme

Brut Recenzje Perfum

przemstef
przemstef

Fajny, typowo koloński, męski zapach. Podoba mi się tylko parametry strasznie słabe. Po dwóch godzinach praktycznie nie czuć nic :/ Na serwisie aukcyjnym kupiłem butelkę 100 ml za 16 zł więc spoko. Ale tylko do użytku hobbystycznego w domu gdzie co dwie godziny można ponowić aplikację. Chyba, że ktoś lubi w pracy co chwilę się spryskiwać ;)

2017
Pinball Wizard
Pinball Wizard

Brut Parfums Prestige, znacie? ….. To powąchajcie!
Aromat „stary, ale jary”. Od przeszło 50 lat w nieustającym obiegu. Jeden z najbardziej „noszalnych” zapachów dla mężczyzn, jakie stworzono i od zawsze tani. Z pewnością nie jest i nie był obiektem pożądania „niszowych żołnierzy” lecz niezaprzeczalnie - żelazny klasyk, grający od dekad w lidze takich tuzów jak np. Old Spice, olfaktoryczna legenda.
Dla mnie to wyjątkowa ekspozycja lawendy w kolażu z wanilią (za którą raczej nie przepadam) i drzewnymi nutami. Zielony, przyjemnie ziołowy i rzekłbym bezczelnie (ale nie chamsko) męski.
Już zawsze będzie mi się kojarzył z dyrektorem mojego ogólniaka. Porządny, „stary komuch” był ostatnio na obchodach 100-lecia Naszej Budy, w której „panował” przez lat 20. W ogólnym zamęcie nie udało mi się do niego dopchać i zamienić choć kilku zdań, ale założę się, że wciąż używa Brut'a, tak jak w połowie lat 80-tych, kiedy wkroczył do mojej klasy podczas lekcji jęz. polskiego. Stanął wyprostowany, w tym swoim szarym, służbowo-dyrektorskim garniturze i lekko się kołysząc zaintonował:
- ZSMP to masowa organizacja młodzieżowa. Uznałem, że powinniście to potwierdzić swoim członkostwem. W przyszłym tygodniu przynieście po jednym zdjęciu i 10 zł na opłatę składki członkowskiej. Odbiór legitymacji w sekretariacie.
Zapanowała cisza, zaiste magiczna. Słyszałem tupanie muchy spacerującej po tablicy. Nie czekając na reakcję społeczności uczniowskiej, dyro wykonał w prawo zwrot i pomaszerował do drzwi. Tu przed wyjściem z klasy zatrzymał się raptownie i unosząc w teatralnym geście rękę do góry (wyglądał zupełnie jak serialowy porucznik Columbo) , dodał z niewinnie sadystycznym uśmiechem:
- Aha, przypominam, że za rok matura. Przemyślcie to sobie.
I wyszedł, pozostawiając po sobie smugę czarującej woni.
Pomimo pewnych „ideologicznych niedociągnięć” zachowałem Go w dobrej pamięci, aromat też. Zbyt długo już nie gościł na mojej półce. Może czas to zmienić?

2017
artplast
artplast

To jest znany w Polsce od lat światowej sławy tani męski klasyczny elegancki zapach. Daje poczucie bezpieczeństwa, jak odbierają go Panie, a panom poczucie męskości. Odczuwa się w nim wanilię, jaśmin, kumarynę, tonkę. Jest łagodny i nieprzytłaczający, trwałość przeciętna do dobrej, ale to celowo, by nie powodował bólu głowy, a pozytywność i błogość, którą się wąchając to dzieło odczuwa.

darkblueyed
darkblueyed

Mam 3 latka, 3 i pol, siegam broda ponad stol i biurko Taty. Na biurku ksiazki, slowniki, konspekty wykladow z gramatyki opisowej, olowki, pioro wieczne marki Pelikan, pekata buteleczka zielono- niebieskiego atramentu. W szufladzie biurka- cuda- fajki, paczuszki wisniowej i zielonej Amphory, wyciorki, ubijacze, noze do cygaretek. A w glebi najpierwszej szuflady- buteleczka Bruta. Blawatkowe oczy Taty sie smieja, gdy wacham grube szklo- pachna suche liscie w parku, anyzki- ciasteczka, lawendowe mydlo i skorka pomaranczy. Tata ma zgarbione plecy ale odgarnia czarne wlosy i wiem, ze zawsze bedzie mnie trzymal za reke. Tata- filolog i Jego Brut.

Alixia
Alixia

Brut to zapach ponadczasowy. Piękny. Zapach znany mi od dawna, zapach młodzieńczych uniesień i smaku dorosłości. Ciepły, męski, taki otulający Cię bezpieczną mgiełką prawdziwego faceta:) Tak może pachnieć tylko opiekuńczy, dorosły, atrakcyjny mężczyzna. Nie wiem dlaczego, ale wciąż szukam tego poczucia bezpieczeństwa, jakie dawał mi ten zapach na męskim torsie. Brut to trochę taki niszowiec, podobnie jak faceci, którzy nim pachną:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brut Parfums Prestige Brut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brut Parfums Prestige Brut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brut marki Brut Parfums Prestige. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brut marki Brut Parfums Prestige reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Azzaro Azzaro pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Cerruti 1881 Men Miraculum Brutal Classic Pino Silvestre Pino Silvestre Original Chanel Antaeus Lalique Lalique Pour Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Mirato Malizia Uomo Vetyver Davidoff Zino Davidoff Givenchy Givenchy Gentleman Burberry London for Men Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Aramis Aramis Guy Laroche Drakkar Noir Adidas Adidas Active Bodies Zirh Ikon Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Bentley Bentley for Men Intense Joop! Joop! Homme