Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Made for Men Bruno Banani dla mężczyzn

Made for Men Bruno Banani dla mężczyzn

wodny
Made for Men Bruno Banani dla mężczyzn Zdjęcia Made for Men Bruno Banani dla mężczyzn Zdjęcia

Made for Men marki Bruno Banani to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Made for Men został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są rozmaryn, bergamotka i zielone jabłko; nutami serca są nuty wodne i geranium; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr virginia i fasolka tonka.

Rozmaryn Bergamotka Zielone jabłko

Nuty wodne Geranium

Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Made for Men by Bruno Banani.

Made for Men Recenzje Perfum

Pinball Wizard
Pinball Wizard

Zdarza się, że czasami coś mnie podkusi i wbrew sobie samemu, pomimo przeczucia o negatywnych następstwach, decyduję się na degustację aromatu, którego teoretycznie nigdy bym nie tknął, ale taka jest chyba cena uzależnienia. ;-)
Bywa (przypadki takie mógłbym policzyć na palcach jednej dłoni), że jestem mile zaskoczony (np. Oriflame Ascendant ), częściej doświadczam rozczarowania (np. Oriflame Nomadic Him, czy ostatnio Joop Wow ). Są też olfaktoryczne katastrofy, takie jak Bruno Banani Made for Men.
Nie mam nic przeciwko aromatycznym „świeżakom” i nawet staram się, aby przynajmniej dwa stały na mojej półce zwłaszcza o cieplejszej porze roku, ale opisywany produkt zdecydowanie nie ma tam żadnej racji bytu.
Syntetyczne zielone jabłuszko jest w nim po prostu przytłaczające i dusi, a robi to dość skutecznie i długo, gdyż aromat ma zadziwiająco dużą trwałość i projekcję. Duszenie przebiega początkowo w asyście równie syntetycznych cytrusów, ale nie dają sobie rady z jabłkiem i wkrótce cichną. Pojawia się też jakieś lekko zdrewniałe, jasne brzmienie, którego świeżość próbuje jakoś ratować całość kompozycji, ale nie ma szans - jabłuszko jest czujne, wchłania konkurencję i panoszy się już do końca.
Na koniec garść informacji natury ekonomicznej dla desperatów, którzy mieliby ochotę zmierzyć się z tym boa dusicielem.
W drogerii R flakonik o pojemności 30 ml wyceniono na 79,99 (!). W sklepie internetowym można go dostać w pojemności 75 ml za niecałe 55.
Ja go nie chcę za darmo.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Banani Made for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Banani Made for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Made for Men marki Bruno Banani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Made for Men marki Bruno Banani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Roberto Cavalli Just Cavalli Him Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Iceberg Fluid Man Versace Versace Pour Homme Montana Montana Green Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male La Perla GrigioPerla HEDO Histoires de Parfums 1725 Tous Tous In Heaven Him Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Daniel Hechter Daniel Hechter Sport