Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Iranzol Perfume Oil Bruno Acampora dla kobiet

Iranzol Perfume Oil Bruno Acampora dla kobiet

Iranzol Perfume Oil Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Iranzol Perfume Oil Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Iranzol Perfume Oil Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia Iranzol Perfume Oil Bruno Acampora dla kobiet Zdjęcia

Iranzol Perfume Oil marki Bruno Acampora to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Iranzol Perfume Oil został wydany w 1975 roku. Nutami głowy są drzewo sandałowe i piżmo; nutami serca są jaśmin, galbanum, ambra i róża; nutami bazy są paczula i wanilia.

Drzewo sandałowe Piżmo

Jaśmin Galbanum Ambra Róża

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iranzol Perfume Oil by Bruno Acampora.

Iranzol Perfume Oil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bruno Acampora Iranzol Perfume Oil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bruno Acampora Iranzol Perfume Oil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iranzol Perfume Oil marki Bruno Acampora. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iranzol Perfume Oil marki Bruno Acampora reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Magie Calvin Klein Truth Lush Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Charles of the Ritz Charles of the Ritz Yves Rocher Clea Alex Curran Alex Apothia L Eau de Parfum Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie DSH Perfumes L´eau d´Iris Daisy Fuentes Dianoche Passion Night Lulu Beauty Marlena Swiss Arabian Khawla