Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Once Upon a Time Aphrodisia Brocard dla kobiet

Once Upon a Time Aphrodisia Brocard dla kobiet

żółtych kwiatów

Once Upon a Time Aphrodisia marki Brocard to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Once Upon a Time Aphrodisia został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są bergamotka i czarna porzeczka; nutami serca są drzewo różane, ylang-ylang i jaśmin; nutami bazy są piżmo, wanilia, heliotrop i nuty zwierzęce.

Bergamotka Czarna porzeczka

Drzewo różane Ylang-ylang Jaśmin

Piżmo Wanilia Heliotrop Nuty zwierzęce

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Once Upon a Time Aphrodisia by Brocard.

Once Upon a Time Aphrodisia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard Once Upon a Time Aphrodisia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard Once Upon a Time Aphrodisia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Once Upon a Time Aphrodisia marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Once Upon a Time Aphrodisia marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Jennifer Lopez Deseo Fresh Cannabis Rose Trish McEvoy Trish Kylie Minogue Sexy Darling Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Molinard Violette Bath and Body Works Twilight Woods Roccobarocco Fashion Woman I Profumi di Firenze Dolceamaro IKKS Private Only for Men Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance Niven Morgan Gold Scent