Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Casual 2 Oksana Robski Brocard dla kobiet

Casual 2 Oksana Robski Brocard dla kobiet

Casual 2 Oksana Robski marki Brocard to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Casual 2 Oksana Robski został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yasushi Akiyama. Nutami głowy są pomarańcza, cytrusy i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, róża i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo różane, ambra, piżmo i heliotrop.

Pomarańcza Cytrusy Nuty zielone

Jaśmin Róża Ylang-ylang

Drzewo różane Ambra Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Casual 2 Oksana Robski by Brocard.

Casual 2 Oksana Robski Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard Casual 2 Oksana Robski, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard Casual 2 Oksana Robski, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Casual 2 Oksana Robski marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Casual 2 Oksana Robski marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Marc Jacobs Marc Jacobs Stella Cadente Miss Me Calvin Klein Eternity Summer 2008 Givenchy Greenergy Guerlain Samsara Shine Nicolas Danila Amerindian Gardens Nicolas Danila European Gardens Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Trussardi Trussardi Action Donna Marbert Energy D.S. & Durga Rosa Americana Brooksfield Nuance