Marki » B » kwiatowe « Grupy

Art Nouveau Iris Brocard dla kobiet

Art Nouveau Iris Brocard dla kobiet

tuberozowy

Art Nouveau Iris marki Brocard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut i pieprz; nutami serca są gardenia i tuberoza; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Pieprz

Gardenia Tuberoza

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Art Nouveau Iris by Brocard.

Art Nouveau Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard Art Nouveau Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard Art Nouveau Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Art Nouveau Iris marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Art Nouveau Iris marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Barbie Barbie Princess Ellen Tracy Tracy Avon Candid Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia Rifat Ozbek Ozbek Jill Stuart Night Jewel Tiens Trench L`Occitane en Provence Fleur Cherie