Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Contre Pouvoir Brecourt dla mężczyzn

Contre Pouvoir Brecourt dla mężczyzn

Contre Pouvoir Brecourt dla mężczyzn Zdjęcia

Contre Pouvoir marki Brecourt to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Contre Pouvoir został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie Bouge. Nutami głowy są kardamon, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są ostrokrzew, lukrecja i elemi; nutami bazy są wetyweria, ambra, tytoń i koniczyna.

Kardamon Bergamotka Grejpfrut

Ostrokrzew Lukrecja Elemi

Wetyweria Ambra Tytoń Koniczyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Contre Pouvoir by Brecourt.

Contre Pouvoir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brecourt Contre Pouvoir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brecourt Contre Pouvoir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Contre Pouvoir marki Brecourt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Contre Pouvoir marki Brecourt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Paco Rabanne XS Extreme Girl Estée Lauder Cinnabar Aramis Havana Yves Saint Laurent Opium Orient Extreme Jil Sander Feeling man Victoria`s Secret Rapture Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Roger & Gallet Bouquet Imperial Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII Police Pure Police London Homme Sage Machado Amber Gutenberg Parfums Gutenberg Limited