Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Braccialini Women Braccialini dla kobiet

Braccialini Women Braccialini dla kobiet

wodny
ozonowy

Braccialini Women marki Braccialini to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Braccialini Women został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, arbuz, gruszka i karambola; nutami serca są konwalia, lotos, lilia wodna, wisteria i kwiat lipy; nutami bazy są piżmo, ambra, cedr i drzewo sandałowe.

Zielone Jabłko Arbuz Gruszka Karambola

Konwalia Lotos Lilia wodna Wisteria Kwiat lipy

Piżmo Ambra Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Braccialini Women by Braccialini.

Braccialini Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Braccialini Braccialini Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Braccialini Braccialini Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Braccialini Women marki Braccialini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Braccialini Women marki Braccialini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Liz Claiborne Curve Crush Montana Parfum d`Elle 2 Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Fragonard Juste un Baiser S. Cute Love Berry Red Miller Harris Figue Amere Fragonard Eau Fantasque S.T. Dupont S.T. Dupont Rose Escada Escada Marine Groove Victoria`s Secret Secret Crush