Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Clin d'Oeil Sweet Kiss Bourjois dla kobiet

Clin d'Oeil Sweet Kiss Bourjois dla kobiet

Clin d'Oeil Sweet Kiss Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Clin d'Oeil Sweet Kiss marki Bourjois to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Clin d'Oeil Sweet Kiss został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki i malina; nutami serca są jaśmin i irys; nutą bazy jest wanilia.

Liść czarnej porzeczki Malina

Jaśmin Irys

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clin d'Oeil Sweet Kiss by Bourjois.

Clin d'Oeil Sweet Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clin d'Oeil Sweet Kiss marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clin d'Oeil Sweet Kiss marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret Succulent The Body Shop Chymara Jo Malone London Nectarine Blossom & Honey Lili Bermuda South Water Calvin Klein ck IN2U Heat Her O Boticario Glamour Secrets Black Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Stacked Style Fiore Flirt Gres Caline Night Giorgio Valenti One O One Experience Naomi Campbell Naomi GoodTrueBeautiful Lovelily