Marki » B » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille de Zanzibar Boucheron dla kobiet i mężczyzn

Vanille de Zanzibar Boucheron dla kobiet i mężczyzn

Vanille de Zanzibar Boucheron dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vanille de Zanzibar Boucheron dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vanille de Zanzibar Boucheron dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vanille de Zanzibar marki Boucheron to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vanille de Zanzibar został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są gruszka, mandarynka i jaśmin; nutami serca są wanilia bourbon, heliotrop i balsam peruwiański; nutami bazy są białe piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Gruszka Mandarynka Jaśmin

Wanilia bourbon Heliotrop Balsam peruwiański

Białe piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille de Zanzibar by Boucheron.

Vanille de Zanzibar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Vanille de Zanzibar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Vanille de Zanzibar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille de Zanzibar marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille de Zanzibar marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus Ginestet Botrytis Grassroots World Of Your Own Tonatto Profumi Magnifico Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Christina Aguilera X Pose Desire Ulric de Varens Mini Sexy Laurence Dumont Creme Brulee Omnia Profumi Madera Payard Pistachio Ganache Carol`s Daughter Almond Cookie Demeter Fragrance Chococat