Marki » B » orientalno - fougere « Grupy

Cooper Square Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Cooper Square Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 5
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Miałem: 1 Chcę: 1

główne akordy
drzewny
balsamiczny
ciepły korzenny
aromatyczny
dymny
piżmowy
Zdjęcia
Cooper Square Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cooper Square marki Bond No 9 to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cooper Square został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są koniak, przyprawy i jagody jałowca; nutami serca są lawenda, paczula, olibanum i mirra; nutami bazy są wetyweria, drzewo kaszmirowe, francuskie labdanum i piżmo.

Perfume rating: 1.75 out of 5 with 5 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Koniak Przyprawy Jagody jałowca

Środkowe Nuty
Lawenda Paczula Olibanum Mirra

Dolne Nuty
Wetyweria Drzewo kaszmirowe Francuskie labdanum Piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cooper Square by Bond No 9.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Cooper Square Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

A niech to koniak trafi

Otwarcie to bardzo silny koniak - pewnie i z drewnianej beczki, tyle tylko, że nijak nie mam wrażenia, że to alkoholowe cudo rodem z Kraju Franków - raczej jakiś zamiennik, taki jakby "mniej wysublimowany". Jałowca niestety brak, przyprawy też koniak trafił. Później dobija mirra, dość płaska niestety, olibaum - też wyprane z przestrzenności - i paczula, także ubożuchna jakaś taka. Jest i lawenda, ale i jej biduli także się nie poszczęściło. Po dłuższym czasie intensywność koniaku opada, a lawendy w otoczeniu wymienionych nut serca wzrasta. Ale nadal "szału ni ma". Co gorsza - gdy do głosu dojdą drewno z wetiwerią - nadal go nie będzie. Wszystko tu jakby koniak trafił i nawet by mi to nic a nic nie przeszkadzało, gdyby on jakiś taki szlachetniejszy był, ciekawie poprzełamywany, multiwymiarowy, a tu nic. Unikatowości kompozycji też nijak nie idzie się dopatrzeć, mimo że spoglądając na cenę i na piękny flakon bardzo bardzo by się chciało.

Cena wysoka, oryginalność niska, parametry użytkowe przeciętne, wrażenia z testów średnie. A niech to...

Nov
26
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Cooper Square, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Cooper Square, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cooper Square marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cooper Square marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy orientalno - fougere
Nikos Sculpture pour Homme Puma Flowing Man Christian Dior Eau Noire Puma Jamaica Man Mauboussin Mauboussin Homme Bijan Bijan Men Givenchy Givenchy Play Intense Armand Basi Silver Nature Nicole Farhi Homme Rochas Monsieur Rochas Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum Jeanne Arthes Ice Breaker

Advertisement

Popularne marki i zapachy: