Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Mackie for Men Bob Mackie dla mężczyzn

Mackie for Men Bob Mackie dla mężczyzn

Mackie for Men marki Bob Mackie to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Mackie for Men został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, lima, lawenda, mandarynka, bazylia, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są fiołek, konwalia i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Gałka muszkatołowa Lima Lawenda Mandarynka Bazylia Grejpfrut Bergamotka

Fiołek Konwalia Geranium

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mackie for Men by Bob Mackie.

Mackie for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bob Mackie Mackie for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bob Mackie Mackie for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mackie for Men marki Bob Mackie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mackie for Men marki Bob Mackie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Krizia Krizia Uomo Istinto Givenchy Insence Ultramarine Hawaii L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Charles Jourdan Un Homme Daddy Yankee Daddy Yankee Alain Delon Samourai 47 Joop! Wolfgang Joop Freigeist Ayala Moriel l'Herbe Rouge Azzaro Travelling Galimard Flibustier