📡 Fragrantica team reporting Esxence live now from Milan, Italy! Click to watch! 📺

Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Ardent Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Ardent Boadicea the Victorious dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

wosku pszczelego

Ardent marki Boadicea the Victorious to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ardent został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są kolendra, nasiona marchwi, szafran i róża turecka; nutami serca są róża, wosk pszczeli, jaśmin i hedione; nutami bazy są benzoes, wanilia, labdanum, agar (oud), paczula, piżmo i ambra.

Kolendra Nasiona marchwi Szafran Róża turecka

Róża Wosk pszczeli Jaśmin Hedione

Benzoes Wanilia Labdanum Agar (oud) Paczula Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ardent by Boadicea the Victorious.

Ardent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boadicea the Victorious Ardent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boadicea the Victorious Ardent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ardent marki Boadicea the Victorious. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ardent marki Boadicea the Victorious reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Chanel Allure Pour Homme Estée Lauder Intuition for Men Jil Sander Jil Issey Miyake Le Feu d'Issey Escada Escada Magnetism for Men Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Jacques Fath Fath Pour L`Homme Yves Rocher Nature Millenaire Des Filles a la Vanille Patchouli Intime Secret Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Fragonard Eau de Hongrie