Marki » B » orientalne « Grupy

Seraglio Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet

Seraglio Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Seraglio marki Black Phoenix Alchemy Lab to orientalne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak migdał, drzewo sandałowe, róża, neroli, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa) i skórka pomarańczowa.

Migdał Drzewo sandałowe Róża Neroli Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Skórka pomarańczowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Seraglio by Black Phoenix Alchemy Lab.

Seraglio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Black Phoenix Alchemy Lab Seraglio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Black Phoenix Alchemy Lab Seraglio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Seraglio marki Black Phoenix Alchemy Lab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Seraglio marki Black Phoenix Alchemy Lab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Tesori d`Oriente White Musk Gres Ambre de Cabochard Antonio Banderas Spirit for Men L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Mona di Orio Ambre Lorenzo Villoresi Dilmun Memo Paris Siwa Andy Warhol Marilyn Bleu Avon Perceive Caron Bellodgia Le Labo Poivre 23 London Escada Escada Collection