Marki » B » orientalno - waniliowe « Grupy

Blood Kiss Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet i mężczyzn

Blood Kiss Black Phoenix Alchemy Lab dla kobiet i mężczyzn

winny
wiśniowy

Blood Kiss marki Black Phoenix Alchemy Lab to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, miód, wiśnia, czerwone wino, mak, wetyweria i piżmo.

Wanilia Miód Wiśnia Czerwone wino Mak Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blood Kiss by Black Phoenix Alchemy Lab.

Blood Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Black Phoenix Alchemy Lab Blood Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Black Phoenix Alchemy Lab Blood Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blood Kiss marki Black Phoenix Alchemy Lab. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blood Kiss marki Black Phoenix Alchemy Lab reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Smell Bent Gelty Pleasures Demeter Fragrance Tootsie Roll Demeter Fragrance Caramel Voluspa Jasmine Brown Sugar Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 1: Noir Parfume de Vanille Cherry Vanilla Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo MOR Marshmallow Hilde Soliani Vani Chic Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne