Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

United Dreams Live Free Benetton dla kobiet

United Dreams Live Free Benetton dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

ozonowy
United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia United Dreams Live Free Benetton dla kobiet Zdjęcia

United Dreams Live Free marki Benetton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. United Dreams Live Free został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są zielone jabłko, herbata, yuzu i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, kardamon i cyklamen; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Zielone Jabłko Herbata Yuzu Bergamotka

Kwiat pomarańczy Kardamon Cyklamen

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about United Dreams Live Free by Benetton.

Versense

United Dreams Live Free Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Ciekawa byłam tej serii. Różowe są różowe, a zielone są fajne. Nie kolońskie, nie kwaśne, nie ostre. Łagodne, gładkie, ocieplone i odprężające. Wyobrażam sobie, że tak mogłaby pachnieć zielona wersja Devotion Gabrieli Sabatini. Z Devotion łączy je łagodne, jabłkowe wykończenie. Faktycznie, jak wspomniała Betinka66, za sprawą piżma są troszeczkę mydlane i przywodzą na myśl mydełko 'Zielone jabłuszko', ale na szczęście kardamonowo-cedrowa nuta ratuje je przed oczywistością i powtarzalnością. Nie mogę oderwać nosa od nadgarstka - chcę całą flaszkę.

United Dreams Live Free wydaje mi się ciekawą propozycją na nadchodzący wiosenno-letni sezon. Dla osób lubiących świeże, zielone, niezobowiązujące zapachy w typie Versense Versace.

2017
Betinka66
Betinka66

Na dniach odkrylam dwa naprawde SUPER zapachy na lato!!! Jednym z nich jet Benetton Live free, cudowny, delikatny, czysty, odrobinke mydlany, wolny, swiezy i bardzo dobry nawet na upalne dni!!! Dobry dla mlodszych, jak i troche starszych kobiet, pelnych zycia, energii, dynamicznych, naturalnych, z osobowoscia!!! Serdecznie POLECAM na lato i ciepla jesien 2016!!! A jak sie ktos zakocha, to i na dluzej :-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton United Dreams Live Free, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton United Dreams Live Free, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum United Dreams Live Free marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu United Dreams Live Free marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Van Cleef & Arpels Miss Arpels Christian Dior Dior Star Britney Spears Believe Byblos Blu Light Fever Etienne Aigner Aigner Too Feminine Halston Catalyst Candie`s Candie`s Van Gils Her Aura S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO Jennifer Lopez L.A. Glow Lulu Castagnette Lady Castagnette