Marki » B » aromatyczne « Grupy

B. Clean Fresh Benetton dla kobiet i mężczyzn

B. Clean Fresh Benetton dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy

B. Clean Fresh marki Benetton to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. B. Clean Fresh został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są rozmaryn, gałka muszkatołowa, lawenda i szałwia; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Rozmaryn Gałka muszkatołowa Lawenda Szałwia

Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B. Clean Fresh by Benetton.

B. Clean Fresh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Benetton B. Clean Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Benetton B. Clean Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B. Clean Fresh marki Benetton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B. Clean Fresh marki Benetton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Benetton Benetton White Night Man Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Gap G7 Bold Fred Hayman Hollywood for Men Creative Universe Beth Terry Vita Demeter Fragrance Ginseng Root Taylor of London Calming Lavender Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Solinotes Musc