Marki » B » kwiatowe « Grupy

Live Forever Ben Sherman dla mężczyzn

Live Forever Ben Sherman dla mężczyzn

Live Forever marki Ben Sherman to kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i róża; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Bergamotka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Live Forever by Ben Sherman.

Live Forever Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ben Sherman Live Forever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ben Sherman Live Forever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Live Forever marki Ben Sherman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Live Forever marki Ben Sherman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Stella McCartney Stella Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Annick Goutal Heure Exquise Prada No7 Violette Aveda Rose Attar Jessica McClintock Always & Forever Roja Dove Scandal Calvin Klein Eternity Summer 2010 Profumi Capri Capri Night