Marki » B » orientalne « Grupy

Sensual Amber Bath and Body Works dla kobiet

Sensual Amber Bath and Body Works dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 4
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Miałem: 2 Chcę: 1

główne akordy
ambrowy
słodki
pudrowy
waniliowy
drzewny
balsamiczny

Sensual Amber marki Bath and Body Works to orientalne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są Śliwka, leśne owoce i bergamotka; nutami serca są irys, kwiat pomarańczy, biała róża i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, wanilia i pralina.

Perfume rating: 3.75 out of 5 with 4 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Śliwka Leśne owoce Bergamotka

Środkowe Nuty
Irys Kwiat pomarańczy Biała róża Lotos

Dolne Nuty
Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Wanilia Pralina

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sensual Amber by Bath and Body Works.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Sensual Amber Recenzje Perfum

assu
assu

Noszę ten zapach na sobie już przez 3/4 butelki. I ciągle zastanawiam się co napisać. Zaryzykuję... Po pierwszym psiknięciu byłam lekko zniechęcona. Słodko, bardzo słodko, słodko do bólu zębów. Z czasem zaczęłam rozróżniać poszczególne składniki, a słodkość okazała się bardzo przyjemna. Początek jest intensywny, ale nie czuję w nim ani bergamotki, ani śliwki, a raczej paczulę z drzewem sandałowym na słodkim waniliowym podbiciu. Dość szybko włącza się jednak śliwka i odrobina kwiatów, żeby niemal natychmiast przejść w koktajl z ambry, pralin i lekkich drzewnych akordów, ciągle suto okraszony wanilią. Słodycz tego zapachu z czasem mnie wciągnęła. Jest miękka, ciepła, wręcz puchata. Snuje się leniwie, blisko skóry, choć pięknie wsiąka w tkaniny. Szalik owijany co dzień na szyi wita nos tą skoncentrowaną, leniwie snującą się słodyczą. Gdyby ten zapach spersonifikować byłby kobietą, która w ciepłej pościeli przeciąga się powoli po przebudzeniu. Jest niemal cielesny, zmysłowy. Rzadko się zdarza, by tak trafnie dobrano nazwę do zawartości butelki.

Mar
14
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bath and Body Works Sensual Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bath and Body Works Sensual Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sensual Amber marki Bath and Body Works. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sensual Amber marki Bath and Body Works reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy orientalne
Escada Escada pour Homme Escada Escada Collection Benetton Benetton Hot Valentino Very Valentino for Men Bath and Body Works Chocolate Amber Cafe Parfums Cafe Demeter Fragrance Junior Mints Tonino Lamborghini Mitico Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise M. Micallef Shanaan Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir Lush Black Pearl

Advertisement

Popularne marki i zapachy: