Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Voyance Baruti dla kobiet i mężczyzn

Voyance Baruti dla kobiet i mężczyzn
Sponsored
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 2
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Chcę: 1

główne akordy
drzewny
tuberozowy
białe kwiaty
piżmowy
balsamiczny
pudrowy
Zdjęcia
Voyance Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Voyance marki Baruti to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Voyance został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, drzewo gwajakowe, wetyweria, drzewo sandałowe i piżmo.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

Perfumowe Nuty

Tuberoza Drzewo gwajakowe Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 1
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voyance by Baruti.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Voyance Recenzje Perfum

lady Vader
lady Vader

Dziwny zapach - lekko kwaśny i ziołowy, czuję tutaj tuberozę, ale przytłoczoną czymś w rodzaju dużej ilości rumianku i trawy, które to zaczynają lekko gnić i fermentować. Dziwadło, na szczęście niezbyt trwałe i intensywne.

Nov
02
2016
Nan
Nan

Voyance zaczyna się nieco kontrowersyjnie, ale i tak jest to chyba najprzystępniejszy poza „Mleczarką” zapach tej marki. Początek to tak ulubiony przez twórcę… koper. Słowo daję, koper z ogórków małosolnych, takich jednodniowych. Ponieważ miałam już do czynienia z innymi perfumami Baruti, zupełnie nie wiedziałam, co nastąpi później, a spodziewać się mogłam wszystkiego, łącznie z gryzącym odorem starego potu (Berlin im Winter, swoją drogą chciałabym wiedzieć czym tak podpadło perfumiarzowi to piękne miasto). W przypadku Voyance po solidnej dawce kopru zaczęła się magia. Magia, która jest główną przyczyną mego niezmordowanego i od lat pielęgnowanego perfumaniactwa. Dzięki niej pokonałam czas i przestrzeń i znalazłam się znowu w Kraju-którego-już-nie-ma.

To tam właśnie, już wtedy zafascynowana historią, odkryłam istnienie ruin rzymskich miast po których można przechadzać się godzinami, podziwiając doskonale zachowane mozaiki, posągi i amfiteatry. Tam przekonałam się, że promienie słoneczne pachną, podobnie jak rozgrzane powietrze i wiatr znad Sahary. Tam poznałam zapach kardamonu, melonów ogromnych jak dynie i słonych wód morza, które Rzymianie nazywali Mare Nostrum.

Tam też po raz pierwszy zetknęłam się z wonnym, jasnobeżowym drewnem, z którego wyrabiano wachlarze i koraliki modlitewne. Te koraliki można było rozgrzewać w dłoni, by uwolnił się z nich jedyny w swoim rodzaju, słodkawy i upajający zapach, niepodobny do niczego, co wcześniej znałam. Pokochałam go całym sercem i potem zapamiętale tropiłam w perfumach, jednak w żadnych nie spotkałam w takiej postaci, jaka mnie wówczas tak bardzo urzekła. Do momentu, w którym spod początkowej nuty kopru, wyłonił się z Voyance marki Baruti. Dokładnie taki, jaki zapamiętałam. Bogaty, a jednak delikatny, lekko słodki, żywiczny zapach drewna sandałowego, który zawsze już będzie mi się kojarzył z Krajem-którego-już-nie-ma. Jest to najnaturalniejsza postać tej nuty, jaką spotkałam kiedykolwiek w perfumach. Pachnie dokładnie tak, jak prawdziwe drewno sandałowe, które zapamiętałam z dzieciństwa. Nie ma w tym zapachu krztyny sztuczności. Choćby dla możliwości obcowania z tą nutą warto poznać Voyance.

Oct
27
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Voyance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Voyance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voyance marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voyance marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Escada Escada Sentiment pour Homme Adidas Passion Game Il Profvmo Touaregh Lise Watier Neiges pour Homme Puma Flowing Free Man Antica Farmacista Fico Verde Mark Buxton Nameless Ajmal Facets of Him Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited REN Cologne 04 Brooks Brothers Black Fleece Jeanne Arthes Rocky Man

Advertisement

Popularne marki i zapachy: