Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Melkmeisje Baruti dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

miodowy
Melkmeisje Baruti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Melkmeisje marki Baruti to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Melkmeisje został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Spyros Drosopoulos. Perfumy zawierają takie składniki, jak gruszka, bez, kwiat lipy, miód, irys, wanilia, wetyweria, drzewo sandałowe i piżmo.

Gruszka Bez Kwiat lipy Miód Irys Wanilia Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melkmeisje by Baruti.

Melkmeisje Recenzje Perfum

marienmarien
marienmarien

Otwarcie to istna broń biologiczna i nieodparte wrażenie - coś się zepsuło! Tylko co: mleko skisło? Ziemniaki zgniły? A może pracownicy słoniarni w zoo strajkują?
Spyros Drosopoulos przesadził z którymś ze składników. Albo dodał do Melkmeisje coś, o czym nie wiemy.
No, już dobrze, już koniec koszmaru...na szczęście po 20 minutach opary zombie rozmywają się w powietrzu i robi się swojska sielanka. Wieś, pole, łąka, zwierzęta pasące się na niej, aleja lipowa, świergot ptaków, szum liści na wietrze i słońce w przeddzień lata.
Te perfumy to dla mnie taka agroturystyka we flakonie. I choć uwielbiam zapach kwitnącej lipy, to w tym zestawieniu nut nie jest on dla mnie aż tak przyjemny, jak bym chciała. Na pierwszy plan bardziej wybija się nuta świeżo zgniecionych liści, trawy, łodyg dosłodzona miodem. Świetna aromaterapia, pod warunkiem, że ktoś szuka w perfumach swojskich wiejskich aromatów. Ja wolę po prostu zachwycać się nimi w naturze.
Parametry użytkowe kompozycji całkiem spore. Przynajmniej sześcio godzinne trwanie, z początkowo dużą, a po dwóch godzinach słabnącą projekcją.

2017

Dziwadło, pachnie na mnie jak herbata rumiankowa - podejrzewam, że to właśnie kwiat lipy, niestety nie wąchałam go nigdy z bliska, więc pewności nie mam. A więc ziołowa herbatka posłodzona miodem - mocna i intensywna, trzyma się skóry prawie cały dzień, ale nie wyobrażam sobie tak pachnieć na dłuższą metę. Ciekawostka, dla mnie "nienoszalna".

Savanoja
Savanoja

Bardzo dziwaczna i mocno niszowa kompozycja, Niby nuty nawet się zgadzają, ale wszystko tu zdaje się nie mieć ładu i składu, jakby ktoś chlupnął to tego to owego, chyba całkowicie po omacku. Obora to może i nie jest, ale mocno przefermentowana woda z wazonu na pewno tak.
Może i jestem mocno ograniczona, ale nie potrafię sobie wyobrazić nosicielki, ja w każdym razie podziękuję.

hasi
hasi

Chyba tylko ja mam odwagę testować zapachy Baruti. :)
Na stronie internetowej twórcy (aż tak się przygotowałam do recenzji !) znalazłam takie zdanie:
This is what my dreams smell like.
W skrócie: nie chciałabym spać koło tego pana. :)
Patrzę na nuty, wącham nadgarstek i nie wiem co się zadziało, ale nie jest to magia, a jeśli jest już to magia to czarna jak noc listopadowa.
Wizję mam jedną: wychodek za oborą. Nawet nie ma co wchodzić w szczegóły, tak to pachnie.
'Recenzja' jest z przymrużeniem oka bo zapach jest tak brzydki, że nawet nie widzę sensu rozkładać go na szczegóły, nie rozumiem intencji powstania takich perfum ani kogoś, kto chciałby je nosić.
Trwałości ani projekcji nie sprawdziłam bo rękę umyłam w pół godziny po aplikacji- tak, taka twarda jestem. :)
Tragedia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Baruti Melkmeisje, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Baruti Melkmeisje, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melkmeisje marki Baruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melkmeisje marki Baruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Chopard Infiniment Puma Puma Woman Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Oscar de la Renta Oscar Gold Laura Mercier L'heure Magique Kylie Minogue Couture CnR Create Aries Lalique Encre Noire Pour Elle Succes de Paris Fujiyama InStyle Sex in The City Seduce Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum