Marki » B » kwiatowe « Grupy

Barbie Princess Barbie dla kobiet

Barbie Princess Barbie dla kobiet

Barbie Princess marki Barbie to kwiatowe perfumy dla kobiet. Barbie Princess został wydany w 1997 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbie Princess by Barbie.

Barbie Princess Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Barbie Barbie Princess, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Barbie Barbie Princess, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbie Princess marki Barbie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbie Princess marki Barbie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Abercrombie & Fitch 41 Caron Muguet du Bonheur Oriflame Petal Quartz Penhaligon`s Ellenisia Fragonard Bleu Riviera Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy The Healing Garden Sheer Passion Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Yardley Heritage Collection: Geranium Susanne Lang Sula Butterfly Kiss MOR Belladonna