Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Pure Cedrat Azzaro dla mężczyzn

Pure Cedrat Azzaro dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Pure Cedrat Azzaro dla mężczyzn Zdjęcia

Pure Cedrat marki Azzaro to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Pure Cedrat został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raphael Haury. Nutami głowy są mandarynka, neroli i cytryna; nutami serca są rozmaryn, jaśmin wodny, kminek i szałwia; nutami bazy są imbir, paczula, piżmo i kardamon.

Mandarynka Neroli Cytryna

Rozmaryn Jaśmin wodny Kminek Szałwia

Imbir Paczula Piżmo Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Cedrat by Azzaro.

Pure Cedrat Recenzje Perfum

Theo77
Theo77

Cytrynowy i świeży. Jakby stworzony dla letniej przygody. Nie sądzę że nadawałby się na eleganckie spotkanie. Raczej na imprezę na tarasie w nadmorskim kurorcie. Ale jest silny i zapada kobietom w pamięć. Po 5 godzinach nadal wyczuwalny . Nikt nie przejdzie obojętnie. Tylko cena , tu troszkę zaboli...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Azzaro Pure Cedrat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Azzaro Pure Cedrat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Cedrat marki Azzaro. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Cedrat marki Azzaro reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Odori Zafferano Boudicca Wode (Scent) Pierre Guillaume PG11 Harmatan Noir s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret The Party The Ten Party 1986 Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Yardley Iris and Lavender Arno Sorel Shaman Extreme Coty Stetson All American Profumi di Pantelleria Maestrale Intelligent Nutrients Attune