Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Luminata Avon dla kobiet

Luminata Avon dla kobiet

Luminata Avon dla kobiet Zdjęcia

Luminata marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Luminata został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są gruszka i malina; nutą serca jest piwonia; nutą bazy jest nuty drzewne.

Gruszka Malina

Piwonia

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luminata by Avon.

Luminata Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Luminata, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Luminata, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luminata marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luminata marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Bruno Banani Bruno Banani Woman Avon Celebre Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Trussardi Trussardi Inside Delight Avon Island Vibe Yves Saint Laurent Vice Versa Ella Mikao Yujin Ectasy Masaki Matsushima mat; pink Victoria`s Secret Secret Crush So...? So...? Exclusive Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni