Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Luiza Avon dla kobiet

Luiza Avon dla kobiet

Luiza marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Luiza został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rafael Marano. Nutami głowy są drzewo sandałowe, nuty owocowe i gruszka; nutami serca są irys, jaśmin wielkolistny i płatki frezji; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Drzewo sandałowe Nuty owocowe Gruszka

Irys Jaśmin wielkolistny Płatki frezji

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luiza by Avon.

Luiza Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Luiza, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Luiza, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luiza marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luiza marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Boucheron Montale Aoud Damascus Yves Rocher Iris Noir Amouage Jubilation for Women Lancaster Aquasun Betty Boop Betty Boop The Party The Garden Party Iris DSH Perfumes Cielle Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Rasasi Al Lulu Al Aswad Guerlain Plus Que Jamais Anya`s Garden Kewdra