Marki » A » aromatyczne « Grupy

Individual Blue for Him Avon dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 23

ziołowy
Individual Blue for Him Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Individual Blue for Him marki Avon to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Individual Blue for Him został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są grejpfrut, lawenda i błękitna szałwia; nutami serca są pieprz, geranium i rozmaryn; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Lawenda Błękitna szałwia

Pieprz Geranium Rozmaryn

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Individual Blue for Him by Avon.

Jacomo de Jacomo Deep Blue
Bazar pour Homme

Individual Blue for Him Recenzje Perfum

Pinball Wizard
Pinball Wizard

W ramach porannej krzątaniny postanowiłem dzisiaj ogarnąć nieco swoje "aromatyczne graty" pod kątem wyboru zapachu na dziś. I oto, ku swojemu zdziwieniu natrafiłem na zapomnianą resztkę z Avonu. Zaaplikowałem natychmiast ciekaw efektu (zostało jeszcze na 2-3 X), ponieważ kompletnie nie pamiętałem, jakie ze sobą niósł wrażenia. Najpierw przyszły silne cytrusy z lawendą. Wyczułem też piżmo i coś, czego nie potrafiłem nazwać,a co w jakiś sposób drażniło mnie i przeszkadzało w tej kompozycji. Padło na szałwię, za którą nie przepadam, ponieważ kojarzy mi się z aptecznymi płynami do płukania gardła. Zgadzam się z poprzednikiem, iż nie jest to aromat oryginalny. W każdym razie nie na tyle, abym żałował, że pozostała mi tylko resztka. Na ten dzisiejszy raz - może być.

P.S.
Po pewnym czasie szałwia ustąpiła i zrobiło się zdecydowanie lepiej

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Lubię, bo mi poprawia nastrój. Staram się go zawsze mieć. Nie jest supertrwały, ale nie przeszkadza mi to :-) Proste, ożywcze otwarcie z szalejącym grejfrutem i lawendą, które ładnie współgrają z szałwią i zielonymi liśćmi w nucie serca. Baza klasyczna- piżmo i drzewo sandałowe. Nie jest to może odkrywczy i oryginalny zapach, ale za swoją naprawdę śmieszną cenę wart poznania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Individual Blue for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Individual Blue for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Individual Blue for Him marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Individual Blue for Him marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Loewe Loewe 7 Mirato Malizia Uomo Vetyver Viktor&Rolf Spicebomb Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Oriflame Architect Jaguar Jaguar for Men Versace Blue Jeans Adidas Adidas Active Bodies Zirh Ikon Giorgio Armani Acqua di Gio Calvin Klein Obsession for Men Bvlgari Aqva Pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Paco Rabanne 1 Million Bruno Banani Made for Men Tonino Lamborghini Esplosivo Jaguar Jaguar Prestige Givenchy Gentlemen Only Casual Chic Avon Just Play for Him Avon Avon Essence