Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Frozen Lavanda Avon dla kobiet

Frozen Lavanda Avon dla kobiet

ziołowy
Frozen Lavanda Avon dla kobiet Zdjęcia

Frozen Lavanda marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Frozen Lavanda został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są jabłko, lawenda i bergamotka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są wanilia, ambra i piżmo.

Jabłko Lawenda Bergamotka

Jaśmin

Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frozen Lavanda by Avon.

Frozen Lavanda Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Frozen Lavanda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Frozen Lavanda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frozen Lavanda marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frozen Lavanda marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Lucky Charms Alfred Sung Shi Versace V/S Versus Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Clinique Clinique Happy In Bloom Alessandro Stiletto Perfume for Legs Andy Warhol Marilyn Rouge Van Gils Her Aura Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Cofinluxe Watt Red Sinfonia di Note Petale Rose Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic