Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dreamlife Bouquet Avon dla kobiet

Dreamlife Bouquet Avon dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 1

Dreamlife Bouquet marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, mimoza, nuty owocowe i różowa róża.

Frezja Mimoza Nuty owocowe Różowa róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dreamlife Bouquet by Avon.

Dreamlife Bouquet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Dreamlife Bouquet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Dreamlife Bouquet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dreamlife Bouquet marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dreamlife Bouquet marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Yves Saint Laurent Baby Doll Fendi Celebration Mary Kay Velocity Bath and Body Works Tropical Passionfruit Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Van Gils Her Aura Ted Baker Endurance Women Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier O Boticario Floratta in Rose D.S. & Durga Pomelo Blossom Romane Jet 365 Long Weekend