Marki » A » drzewne « Grupy

Shaman Platinum Arno Sorel dla mężczyzn

Shaman Platinum Arno Sorel dla mężczyzn

lekko korzenny

Shaman Platinum marki Arno Sorel to drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza i różowy pieprz; nutami serca są paczula, jaśmin i cedr; nutami bazy są ambra, wetyweria i drzewo tekowe.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Różowy pieprz

Paczula Jaśmin Cedr

Ambra Wetyweria Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shaman Platinum by Arno Sorel.

Shaman Platinum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Arno Sorel Shaman Platinum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Arno Sorel Shaman Platinum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shaman Platinum marki Arno Sorel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shaman Platinum marki Arno Sorel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Ice Givenchy Eau de Vetyver Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Carlos Santana Carlos Santana for Men Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Lorenzo Villoresi Vetiver Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Roxana Illuminated Perfume Chaparral® D.S. & Durga Orris Root Teufels Kuche Patchouly Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver