Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Bois Nuit Armaf dla mężczyzn

Bois Nuit Armaf dla mężczyzn

Bois Nuit Armaf dla mężczyzn Zdjęcia

Bois Nuit marki Armaf to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut, różowy pieprz, mięta i bergamotka; nutami serca są imbir, lawenda, gałka muszkatołowa i cynamon; nutami bazy są ambra, cedr, paczula, wanilia i wetyweria.

Grejpfrut Różowy pieprz Mięta Bergamotka

Imbir Lawenda Gałka muszkatołowa Cynamon

Ambra Cedr Paczula Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois Nuit by Armaf.

Bois Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Armaf Bois Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Armaf Bois Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois Nuit marki Armaf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois Nuit marki Armaf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Estée Lauder Pleasures For Men Azzaro Jetlag O Boticario Connexion Demeter Fragrance Espresso Diptyque L`Eau de Tarocco James Heeley Cedre Blanc Cinq Mondes Rituel du Siam Demeter Fragrance Black Pepper Brooksfield B. Green Arno Sorel Shaman Extreme CnR Create Gemini for Men