Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Beau Acute Armaf dla mężczyzn

Beau Acute Armaf dla mężczyzn

Beau Acute Armaf dla mężczyzn Zdjęcia

Beau Acute marki Armaf to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza, petitgrain i bergamotka; nutami serca są jaśmin, lawenda, róża, szałwia i rozmaryn; nutami bazy są cedr, piżmo, drzewo sandałowe i wetyweria.

Cytryna Pomarańcza Petitgrain Bergamotka

Jaśmin Lawenda Róża Szałwia Rozmaryn

Cedr Piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beau Acute by Armaf.

Beau Acute Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Armaf Beau Acute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Armaf Beau Acute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beau Acute marki Armaf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beau Acute marki Armaf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kate Moss Kate Lacoste Touch of Spring The Body Shop White Musk Esteban Patchouli Comme des Garcons Pearly Monster Alyssa Ashley White Musk B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Oriflame Volare Apothia Velvet Rope Bruno Acampora Musc Borsalino Donna Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret