Marki » A » orientalne « Grupy

Aura Armaf dla kobiet i mężczyzn

Aura Armaf dla kobiet i mężczyzn

Aura Armaf dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Aura marki Armaf to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są jabłko, czarny kardamon, cytryna i bergamotka; nutami serca są geranium, lawenda, pieprz, fiołek i irys; nutami bazy są ambra, piżmo, drzewo sandałowe i wetyweria.

Jabłko Czarny kardamon Cytryna Bergamotka

Geranium Lawenda Pieprz Fiołek Irys

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aura by Armaf.

Aura Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Armaf Aura, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Armaf Aura, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aura marki Armaf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aura marki Armaf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Cartier Must de Cartier Avon Imari Seduction Mary Kay Affection Penhaligon`s Artemisia Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Lucien Lelong Sirocco Nina Ricci Phileas Pierre Guillaume Cedre Sandaraque Tesori d`Oriente Mirra Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir Jeanne Arthes Sultan Homme