Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Impeccable Aramis dla mężczyzn

Impeccable Aramis dla mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 3
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Miałem: 1 Chcę: 1

główne akordy
świeży korzenny
drzewny
cytrusowy
aromatyczny
świeży
Zdjęcia
Impeccable Aramis dla mężczyzn Zdjęcia Impeccable Aramis dla mężczyzn Zdjęcia

Impeccable marki Aramis to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Impeccable został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, pieprz, cedr virginia i jałowiec.

Perfume rating: 2.50 out of 5 with 3 votes.

Perfumowe Nuty

Cytrusy Pieprz Cedr Virginia Jałowiec

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Impeccable by Aramis.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Impeccable Recenzje Perfum

don Pedro
don Pedro

Jako aramisoman nie mogłem odmówić sobie tej przyjemności skreślenia kilku zdań na temat Aramis Impeccable. Jest to aromat zdecydowanie bezpieczniejszy od swojego przodka Aramis Aramis rodem jeszcze z lat 60-tych, aczkolwiek wciąż pozostający w orbicie dojrzałego mężczyzny. Typowy przedstawiciel zapachów korzennych. W tym rozdaniu pierwszoplanową rolę odgrywają cytrusy w bardzo mocnej, pikantnej zalewie oraz ciekawie zaprezentowana nuta jałowca na akordzie pieprzu z cedrem, może troszeczkę zbyt suchym. Moim zdaniem zapach liniowy, ale w tym przypadku działa to na jego korzyść. Podobnie jak u wspomnianego wcześniej protoplasty, trwałość i projekcja osiąga bardzo wysokie wartości, ale jest przy tym zdecydowanie bezpieczna i przychylniej odbierana przez otoczenie. Całość sprawia wrażenie eleganckie, ale nie zmusza do akcentowania tego jakimś szczególnie dobranym ubiorem, choć jako najstosowniejszą porę wskazałbym wieczór o dowolnej porze roku i niekoniecznie w formalnych sytuacjach.
Reasumując, porządny choć niezbyt wyrafinowany zapach w dość atrakcyjnej cenie.

Jan
18
2017

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aramis Impeccable, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aramis Impeccable, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Impeccable marki Aramis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Impeccable marki Aramis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jil Sander Sport for Men S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Pal Zileri Lab Canali Canali Style Paco Rabanne 1 Million Etro Benetroessere Raving Etat Libre d`Orange Vierges et Toreros Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Krigler Cosy Cedar Wood 72 Mauboussin M Generation Montale Aoud Musk Galimard Galimar

Advertisement

Popularne marki i zapachy: