Marki » A » drzewno - szyprowe « Grupy

Agua Brava Antonio Puig dla mężczyzn

Agua Brava Antonio Puig dla mężczyzn

ziołowy
Agua Brava Antonio Puig dla mężczyzn Zdjęcia

Agua Brava marki Antonio Puig to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Agua Brava został wydany w 1968 roku. Agua Brava stworzyli Marcel Carles i Rosendo Mateu. Nutami głowy są lawenda, szałwia, bergamotka, cytryna amalfi i jałowiec; nutami serca są goździk (roślina), goździk (przyprawa), tymianek, liść laurowy i sosna; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i skóra.

Lawenda Szałwia Bergamotka Cytryna Amalfi Jałowiec

Goździk (roślina) Goździk (przyprawa) Tymianek Liść laurowy Sosna

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua Brava by Antonio Puig.

Pino Silvestre Original
Quorum
Esencia pour Homme

Agua Brava Recenzje Perfum

Pinball Wizard
Pinball Wizard

Aqua Brava to przyzwoity i energetyzujący, „olfaktoryczny zastrzyk” na dzień dobry. Oferuje to, co lubię: akordy iglaków, zioła, omszałą skórę z ziemistością paczuli, świeżą lawendę na piżmowym podbiciu i wetywerię z cytrusowym echem. Liniowo, bez pozowania na wyrafinowanie i w szczerym przekazie. Jako „retro spryskiwacz” po goleniu sprawdzi się doskonale, ponieważ nie jest to woda o całodziennym zastosowaniu, lecz wsparcie efektu porannej toalety. W tym kolońskim stężeniu oblicze trwałości i projekcji na przeciętnym poziomie należy uznać za sukces.
Jest wielce prawdopodobne, że jeśli ktoś jest już fanem Quorum (a ja nim jestem), to ten aromat też przypadnie mu do gustu, ponieważ dla mnie jest to jego bardziej łagodna, „oszlifowana”wersja. Nic w tym dziwnego, skoro firmuje go ten sam nos - Rosendo Mateu.
Mnie to odpowiada, choć bez zachwytów, aczkolwiek uważam, że nazwanie tego pachnidła „koszmarnym śmierdziochem” (vide recka @feelhot) jest sporym nadużyciem i nie ma w sobie nic z konstruktywnej krytyki. U mnie wywołuje tylko uśmiech politowania, gdyż reprezentuje poziom graffiti ze szkolnej toalety w typie „darek jest gupi”. Rozumiem, że dla konesera perfum dedykowanych kobietom i aromatów typu unisex (z całym szacunkiem) Aqua Brava może okazać się zbyt ciężkim przeżyciem. To oczywiste, że każdy ma prawo do subiektywnej i szczerej oceny, ale jakieś jej minimalne chociaż uzasadnienie nigdy nie zaszkodzi.
W mojej opinii zapach wart jest przynajmniej degustacji, a jego relatywnie niska cena może być w tym przypadku dodatkową zachętą.

2017
Theo77
Theo77

Widząc kartonik od tych perfum , masz wrażenie że to lata 80-te. Potem butelka o gruszkowatym kształcie jakże wygodna. No i po otwarciu jest podobnie....czyli wygodne , łatwe do przyswojenia nuty cytrusów, lawendy i drzew..całkiem jak esencja lasu w butelce. Ale po chwili czuć głębię. To duża dawka piżma i czegoś co przypomina dym aromatycznego cygara.
Zapach ten pozwala świetnie zaprezentować się podczas spotkania przy kominku, po dobrej kolacji . Ciężki i solidny . Więc nie dla 20 latka. Raczej na wieczór. Dla pana który chce być zauważony i zapamiętany pośród gości jako dojrzały i doświadczony .

feelhot
feelhot

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę tutaj używać logowania i swoich recenzji z wersji światowej fragrantica.com-jest to zupełnie osobny serwis-widocznie dla Polaków. Nie wiem dlaczego ze starego serwisu już dwa razy usuwaną moją szczerą opinię o tym zapachu.
To jest koszmarny śmierdzioch. Części osób przypomina Pino silvestre, ale Pino Silvestre jest przepiękne, cudowne, świeże, leśne i jedyne w swoim rodzaju, nic go nie podrobi. A ten Brava to śmierdzioch jakich mało.
Widziałem raz w Hiszpanii, w sklepie kosmetycznym jak starszy mężczyzna, upocony wszedł do sklepu, podszedł do półki i sięgnął po tą Agua Brava i cały zaczał się tym spryskiwać, polewać wręcz. Taki upocony i jeszcze takim śmierdzącym produktem-to był koszmar-uciekłem ze sklepu!
Po co to w ogóle produkowali to nie mam pojęcia! To już lepsze są tanie zapachy wód toaletowych obecne gdziekolwiek. Tutaj firmowe niby śmierdziło w zapachu koszmarnych podróbek:P

Zakupowe okazje

Deodorant 6.7oz
42.99 USD
Agua Brava by Antonio Puig Deodorant Spray 6.7 oz for Men
Agua Brava by Antonio Puig Deodorant Spray 6.7 oz for Men

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Puig Agua Brava, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Puig Agua Brava, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua Brava marki Antonio Puig. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua Brava marki Antonio Puig reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Aramis Halston Halston Z14 Revlon Intimate Jacques Bogart One Man Show Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Versace Gianni Versace Yves Saint Laurent Opium Ralph Lauren Polo Antonio Puig Quorum Hermes Terre d'Hermes Hermes Elixir des Merveilles Mondi Pursence Revlon Charlie Dana Toujours Moi Liz Claiborne Liz Claiborne Revlon Jontue Aramis Tuscany Per Uomo Bijan Bijan Men Caron Nocturnes de Caron Caron Yatagan