Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Her Secret Temptation Antonio Banderas dla kobiet

Her Secret Temptation Antonio Banderas dla kobiet

Her Secret Temptation Antonio Banderas dla kobiet Zdjęcia Her Secret Temptation Antonio Banderas dla kobiet Zdjęcia

Her Secret Temptation marki Antonio Banderas to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Her Secret Temptation został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są neroli i różowy pieprz; nutami serca są róża, jaśmin i irys; nutami bazy są paczula, piżmo, ambra i trzcina cukrowa.

Neroli Różowy pieprz

Róża Jaśmin Irys

Paczula Piżmo Ambra Trzcina cukrowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Her Secret Temptation by Antonio Banderas.

Her Secret Temptation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antonio Banderas Her Secret Temptation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antonio Banderas Her Secret Temptation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Her Secret Temptation marki Antonio Banderas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Her Secret Temptation marki Antonio Banderas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Masaki Matsushima Mat Chocolat Annick Goutal Songes Avon Passion Dance Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Emanuel Ungaro Desnuda Jeanne Arthes Sultane Fairy Rose Ellie Perfume Ellie Nuit Ted Baker Secondscent Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Gloria Vanderbilt Fatale