Marki » A » orientalne « Grupy

Via Torta Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla kobiet

Via Torta Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla kobiet

Via Torta marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone to orientalne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fernanda Russo. Nutę głowy stanowi białe kwiaty; nutami serca są ambra i jaśmin; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i czarny pieprz.

Białe kwiaty

Ambra Jaśmin

Paczula Drzewo sandałowe Czarny pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Torta by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Torta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Torta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Torta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Torta marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Torta marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Frederic Malle Musc Ravageur Chanel Allure Homme Edition Blanche Jovoy Paris Oriental Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar L`Erbolario Myrrhae The Body Shop Activist Aramis JHL Rasasi Shatha Al Oudh Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Jeanne Arthes Sultan Homme Nobile 1942 Ambra Nobile