Marki » A » cytrusowe « Grupy

Via Pian Dei Giullari Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla mężczyzn

Via Pian Dei Giullari Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla mężczyzn

Via Pian Dei Giullari marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fernanda Russo. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest malina; nutami bazy są mirt i nuty drzewne.

Cytrusy

Malina

Mirt Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Pian Dei Giullari by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Pian Dei Giullari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Pian Dei Giullari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Pian Dei Giullari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Pian Dei Giullari marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Pian Dei Giullari marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Estée Lauder Alliage Sport Burberry Weekend for Men Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Penhaligon`s Castile Bill Blass Couture 7 Hermes Aroma d`Orange Verte Royall Lyme Bermuda Royall Lyme Van Gils Between Sheets Demeter Fragrance Pink Grapefruit Lili Bermuda Fresh Water Lush Big Coleen Rooney Coleen X Summer