Marki » A » kwiatowe « Grupy

Via Maggio Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla kobiet

Via Maggio Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla kobiet

Via Maggio marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fernanda Russo. Nutę głowy stanowi białe kwiaty; nutami serca są toskański irys, fiołek i róża; nutami bazy są nuty drzewne i irys.

Białe kwiaty

Toskański irys Fiołek Róża

Nuty drzewne Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Maggio by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Maggio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Maggio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Maggio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Maggio marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Maggio marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Douce Amere Valentino Rock`n`Rose Couture Tom Tailor Bodytalk Woman Prada No2 Oeillet Roger & Gallet Rose Ineke After My Own Heart Gap Dream Paul Sebastian Casual Jardin de France Eau nacree Galanos Galanos Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Vicky Tiel Sensuel