Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Via Della Vigna Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla kobiet i mężczyzn

Via Della Vigna marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fernanda Russo. Nutami głowy są nuty ziołowe i mięta; nutą serca jest mech dębowy; nutami bazy są nuty kwiatowe i siano.

Nuty ziołowe Mięta

Mech dębowy

Nuty kwiatowe Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Della Vigna by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Della Vigna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Della Vigna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Della Vigna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Della Vigna marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Della Vigna marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Versace Jeans Couture Man Roberto Cavalli Just Cavalli Him Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Iceberg Twice Pour Homme Guy Laroche Drakkar Noir Lacoste Red Ayala Moriel Gaucho True Religion True Religion Men Eclectic Collections Autograph Joop! Wolfgang Joop Freigeist Sprezzatura 730 Amore Sviscerato CnR Create Taurus for Men