Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Via Della Ninna Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla kobiet

Via Della Ninna Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla kobiet

Via Della Ninna marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fernanda Russo. Nutami głowy są nuty wodne, kwiat pomarańczy, zielone liście i mięta; nutami serca są lawenda i nuty pudrowe; nutami bazy są ambra i nuty pudrowe.

Nuty wodne Kwiat pomarańczy Zielone liście Mięta

Lawenda Nuty pudrowe

Ambra Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Della Ninna by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Della Ninna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Della Ninna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Della Ninna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Della Ninna marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Della Ninna marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Avon Extraordinary Benetton United Colors of Benetton Woman Marks and Spencer Autograph New York Bath and Body Works Moonlight Path Cacharel Lou Lou Blue Comptoir Sud Pacifique Eau de Biarritz Escada Escada Jeanne Arthes Sultane Silver Ava Luxe Rosa de la Luz D.S. & Durga My Indian Childhood Anya`s Garden Kewdra