Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Via Dei Tornabuoni Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla mężczyzn

Via Dei Tornabuoni Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla mężczyzn

dymny

Via Dei Tornabuoni marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fernanda Russo. Nutę głowy stanowi imbir; nutami serca są ambra i gałka muszkatołowa; nutami bazy są cedr, olibanum i wetyweria.

Imbir

Ambra Gałka muszkatołowa

Cedr Olibanum Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Dei Tornabuoni by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Dei Tornabuoni Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Dei Tornabuoni, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Dei Tornabuoni, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Dei Tornabuoni marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Dei Tornabuoni marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hugo Boss Baldessarini Balenciaga Rumba Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Guerlain Vol de Nuit Evasion Reminiscence Noir Van Gils Puur Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Jovan Ginseng NRG DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Yves Rocher Nature Millenaire Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi