Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Via Dei Calzaiuoli Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla mężczyzn

Via Dei Calzaiuoli Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla mężczyzn

wodny
aldehydowy

Via Dei Calzaiuoli marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fernanda Russo. Nutami głowy są nuty wodne, aldehydy i pomarańcza; nutami serca są magnolia i wanilia; nutami bazy są koper, przyprawy i liść figi.

Nuty wodne Aldehydy Pomarańcza

Magnolia Wanilia

Koper Przyprawy Liść figi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Dei Calzaiuoli by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Dei Calzaiuoli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Dei Calzaiuoli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Dei Calzaiuoli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Dei Calzaiuoli marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Dei Calzaiuoli marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Aquolina Blue Sugar Mexx Mexx Pure Life Man Annick Goutal Duel Police Freedom Sean John Unforgivable Black Loewe Agua de Loewe Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé D.S. & Durga Beartrapper Neil Morris Hippie