Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Via Dei Bastioni Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla mężczyzn

Via Dei Bastioni Antica Erboristeria e Spezieria San Simone dla mężczyzn

kakaowy

Via Dei Bastioni marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fernanda Russo. Nutę głowy stanowi jaśmin wodny; nutami serca są piżmo i ziarno kakaowca; nutami bazy są koper, przyprawy i papryczka chili.

Jaśmin wodny

Piżmo Ziarno kakaowca

Koper Przyprawy Papryczka chili

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Via Dei Bastioni by Antica Erboristeria e Spezieria San Simone.

Via Dei Bastioni Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Dei Bastioni, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Antica Erboristeria e Spezieria San Simone Via Dei Bastioni, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Via Dei Bastioni marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Via Dei Bastioni marki Antica Erboristeria e Spezieria San Simone reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Hermessence Rose Ikebana Cartier Declaration Essence Limited Edition Diptyque L'Eau Trois Etro Benetroessere Raving Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Fresh Patchouli Pure Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition O Boticario Egeo Dolce Cuba Paris Cuba Orange Michael Michalsky Michalsky for Men Francesco Smalto Fullchoke Florascent Vetyver