Marki » A » kwiatowe « Grupy

Quel Amour! Annick Goutal dla kobiet

Quel Amour! Annick Goutal dla kobiet

kwaśny
Quel Amour! Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia Quel Amour! Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia Quel Amour! Annick Goutal dla kobiet Zdjęcia

Quel Amour! marki Annick Goutal to kwiatowe perfumy dla kobiet. Quel Amour! został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Isabelle Doyen. Nutami głowy są brzoskwinia, granat, wiśnia, jagoda i czerwona porzeczka; nutami serca są geranium i piwonia; nutą bazy jest ambra.

Brzoskwinia Granat Wiśnia Jagoda Czerwona porzeczka

Geranium Piwonia

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quel Amour! by Annick Goutal.

La Fille de Berlin Flacon d`Exception

Quel Amour! Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Niesamowicie trwały zapach! Otwarcie zapachu prawie mnie zabiło, jest tak ostre i duszne, że nie mogłam złapać oddechu. Ale już po chwili poczułam kwaśną porzeczkę i duszności nieco ustały ;) Quel Amour to zapach kwiatowy, z domieszką owoców, trochę w stylu retro. Elegancki i bardzo kobiecy. I tak jak nie spodobał mi się na początku to z każdą chwilą rozwijania się nut na skórze nie mogłam oderwać nosa od nadgarstka. Zapach przenosi mnie do ogrodu, w którym kwitną róże i piwonie, jest duszno i słodko. Na szczęście czerwona porzeczka równoważy tę słodkość i zapach nie jest ani ulepny ani mdlący. Jest piękny! Flakonik przeuroczy i słodki. Oczywiście już o nim marzę. Zapach poznałam dzięki uprzejmości Hajduk (Elu bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam pachnąco) Jeśli kupię kolejną flaszkę (a miałam tego nie robić) to będzie na Elę bo gdyby nie podarowała mi próbki to nie wiedziałabym o istnieniu Quel Amour i nie chciałabym jej mieć;)

2017
gardenia

Chciałabym dodać do mojej recenzji, że wersja EDP jest bardzo trwała i jeszcze piękniejsza, niż EDT. Trzyma się na skórze dobre 6 godzin i jest różano piwoniowo porzeczkowym marzeniem, ma w sobie niesamowitą dawkę romantyzmu, jest ciut vintage, ale nic postarzającego, tylko dodającego smaczku, jak np. stara mała torebusia do sukienki w czerwone grochy. Szkoda, że nowe buteleczki są tak beznamiętnie bezbarwne i bezkokardowo-różowe, co to za miłość bez różowej szyfonowej kokardki w wesołe ciapki? Dlatego postaram się zdobyć wersję starszą, różową z kokardką :)

gardenia

Quel Amour! Co za miłość! - w dodatku od pierwszego powąchania.
Wyczuwam dokładnie świeże autetyczne nuty geranium - trochę suchego, drapiącego, potem czerwonej kwaskowatej porzeczki zerwanej właśnie z krzaka, do tego cierpki soczysty granat, parę ciemnych jagódek i piwonia, dojrzały, ciężki i rozwinięty kielich. Otwarcie Quel Amour jest cudowne, katapultuje mnie do mojego ogrodu marzeń, pełnego subtelnych barw, świetlistych, soczystych, pełnych pastelowego różu, czerwonej galaretki porzeczkowej, nasyconych barw owoców grantu, upojnych piwoni i donic pełnych geranium.
Cała ta sceneria pasuje mi jak ulał do romantycznych uniesień miłosnych, szeptów, ulotnych spojrzeń i bicia serca...Niestety, Quel Amour okazuje się, przynajmniej w moim przypadku, bardzo krótkotrwałym zauroczeniem, bo mniej więcej pół godziny po aplikacji nie czuję już prawie nic. Czar pryska, zostaje trochę konfiturki różanej, ale jej oszałamiająca moc i czar z pierwszych minut pryska i znika, jak pierwsze powiewy wiosny...
Mimo to, uległam urokowi tych przepięknych perfum i stawiam je bardzo wysoko na liście moich chciejstw.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Quel Amour!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Quel Amour!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quel Amour! marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quel Amour! marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Un Matin d`Orage Elie Saab Le Parfum Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Christian Dior Poison Tendre L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Cacharel Eden Cartier La Panthere Legere Chanel Coco Noir Serge Lutens La Fille de Berlin Mugler Angel Muse Chanel Allure Annick Goutal Grand Amour Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Lancome Poeme Cartier La Panthere Burberry My Burberry Bvlgari Rose Essentielle Byredo Bal d'Afrique Bottega Veneta Knot