Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Monsieur Annick Goutal dla mężczyzn

Eau de Monsieur Annick Goutal dla mężczyzn

Eau de Monsieur Annick Goutal dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Monsieur Annick Goutal dla mężczyzn Zdjęcia Eau de Monsieur Annick Goutal dla mężczyzn Zdjęcia

Eau de Monsieur marki Annick Goutal to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau de Monsieur został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Isabelle Doyen. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i mięta; nutą serca jest geranium; nutami bazy są paczula i drzewo sandałowe.

Mandarynka Bergamotka Mięta

Geranium

Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Monsieur by Annick Goutal.

Eau de Monsieur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annick Goutal Eau de Monsieur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annick Goutal Eau de Monsieur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Monsieur marki Annick Goutal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Monsieur marki Annick Goutal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer 2006 Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Salvador Dali Dalistyle Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Crabtree & Evelyn West Indian Lime Hermes Concentre d`Orange Verte Ocean Pacific Endless Ocean Pacific for Men O Boticario Ma Cherie M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Parfums Berdoues 1902 Naturelle Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Can Carlos Albahaca