Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Yukimi Annayake dla kobiet

Yukimi Annayake dla kobiet

Yukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia Yukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia Yukimi Annayake dla kobiet Zdjęcia

Yukimi marki Annayake to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Yukimi został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są jabłko, mandarynka, mięta i zielone liście; nutami serca są frezja, jaśmin i róża; nutami bazy są białe piżmo, ambra, tuja i klon.

Jabłko Mandarynka Mięta Zielone liście

Frezja Jaśmin Róża

Białe piżmo Ambra Tuja Klon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yukimi by Annayake.

Yukimi Recenzje Perfum

mylengrave
mylengrave

Delikatne, subtelne

Perfumy od samego początku zachwycają swoją głębią, złożonością, one są po prostu niepowtarzalne. Wyraźne nuty ozonowe są nie do podrobienia, wszędzie poznam Yukimi.

Perfumy mają taki piękny ogon, rozwijają się genialnie, to królewski jest zapach, niewątpliwie.

Bardzo, ale to bardzo owocowe, ale przez zestawienie z nutami charakterystycznymi między innymi dla Isseya Miyake. Tak subtelne i delikatne, że wręcz pozbawione wszelakiej dynamiczności.

Czuję gruszkę, jabłko, mandarynkę, miętę, zielone liście, białe piżmo. Jest orzeźwiająco, rześko.

Niestety, moja ukochana kompozycja jest tak nietrwała, że jeden flakon raczej nie wystarczy mi na miesiąc.

2017
amanda
amanda

Yukimi przy pierwszym zetknięciu skojarzył mi się z aurą przedwiośnia.
Marcowy czas,kiedy to jeszcze niejednokrotnie śnieży,ale i wiatr przynosi też ciepłe powiewy i marzą nam się po nużącej już zimie,dłuższe cieplejsze i przede wszystkim zielone dni.
Nuty frezji zawsze kojarzą mi się z takim okresem przedwiośnia,dodają lekkości i wnoszą sporo radości.
Podoba mi się też mydełkowate piżmo,które coraz bardziej się rozprzestrzenia i pracuje na wrażenie luksusu.
Aż dziw,że jeszcze przez ostatnie kilka bardzo intensywnych lat poznawania zapachów nie zetknęłam się z tym nie najnowszym przecież zapachem.
Jest nie tylko nietuzinkowy,ale przede wszystkim bardzo wygodny,jak nasz ulubiony ciuch,który możemy nosić prawie na okrągło.

marienmarien
marienmarien

Yukimi to jeden z tych zapachów, które oprócz tego, że ładnie pachną, oddziałują na moją wyobraźnię oraz inspirują umysł. Kompozycyjnie różnorodne, a jednocześnie niesamowicie spójne:
Są chłodząco-orzeźwiające (za sprawą nut zielonych, mięty) i ciepło-otulające (piżmo, żywica bursztynowa). Jest w nich kremowa słodycz i lekka kwaskowatość owoców, kwiatowe nuty są bardzo dobrze zmieszane - żadna nie dominuje. Klon i tuja przywodzi na myśl spacer po parku w jesienny, słoneczny dzień.
Perfumy mają w sobie też jakiś "zimowy" pierwiastek, taką rześkość zimowego poranka ze śniegiem iskrzącym się od słońca i skrzypiącym pod stopami.
Yukimi to elegancja, spokój, dobro, jasność. Są bardzo komfortowe, nietuzinkowe, piękne. (I nie przeszkadza mi wcale, że projekcja i trwałość na średnim poziomie).

Takabeata
Takabeata

Zapach bardzo ladny I elegancki. W swej slodyczy I pizmie przypomina flower bomb edt. ! A przeciez w Polsce Yukimi nie jest za popularne :). Mam I bardzo lubie juz od 10 lat :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Yukimi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Yukimi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yukimi marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yukimi marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer D`Orsay Tilleul Hermes Hiris Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Ginestet Botrytis Clinique Simply Clinique Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Christian Dior Dior Addict Yves Rocher Nature Millenaire Estée Lauder Sensuous Tom Ford Sahara Noir Serge Lutens Feminite du Bois Prada Infusion d'Iris Paco Rabanne Olympea Aqua Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate Balenciaga Balenciaga Paris l'Edition Mer Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Amouage Amouage Lyric Woman Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Mugler Angel