Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tomo Her Annayake dla kobiet

Tomo Her Annayake dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Tomo Her marki Annayake to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tomo Her został wydany w 2016 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, liczi, czarna porzeczka, róża, jaśmin, czarna herbata, heliotrop, suszone owoce, fasolka tonka, irys, wanilia, paczula i białe piżmo.

Bergamotka Liczi Czarna porzeczka Róża Jaśmin Czarna herbata Heliotrop Suszone owoce Fasolka tonka Irys Wanilia Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tomo Her by Annayake.

Tomo Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Annayake Tomo Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Annayake Tomo Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tomo Her marki Annayake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tomo Her marki Annayake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Davidoff Cool Water Game Puma Puma I`m Going Woman Oriflame Embrace Her Morgan Love Love de Toi Glossy Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Missoni Aria Missoni Gres Cabotine Bleu Dorin Un Air de Paris (red) Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Mexx XX Very Nice Gale Hayman Delicious Temptation